Johana Spáčilová

 
 

Jezdecká show a představení s koňmi na klíč

Naše nabídka je opravdu velmi obsáhlá a pokud si z ní náhodou nevyberete je možné cokoliv připravit přímo na míru Vaší akce.
Zaručujeme velmi realistické dobové kostýmy a jezdeckou výstroj.


Ladnost a elegance
Sokolnictví na koni
Dáma v sedle
Dámský sedlový tandem
Kůň ve volnosti
Drezura v dámském sedle
Historický lov

Fantasy
Tajemný elf
Bájný pegas

Adrenalin
Skok přes ležícího koně
Průjezd ohněmV zajetí orientu
Horseback archery
Práce s dlouhými biči
Sokolnicví


Španělsko
Garrocha
Rejoneo


Noční show
Tanec s ohnivými vějíři
Ohnivá garrocha
Light show

Dámské sedlo, dáma v sedle

Dobové dámské kratochvíle jako chytání kroužků na kord, skoky přes šerpu, skok přes ležícího koně, drezura a pod. to vše je obsaženo v tomto programu. Zaručujeme opravdu profesionální předvedení, žádné kroužení klusem dokola! Lze spojit také s ukázkami sokolnictví.


Sokolnictví na koni, spolupráce koně a dravce

Absolutní důvěra koně a dravce, přílety na stojícího či ležícího koně, podlety pod břichem a mnoho dalšího. K sokolnictví patří také historický lov na koni s ukázkami použití dobových zbraní - luk, kuš, kopí a pod. Ukázka výcviku dravce - přílety na ruku jezdce, útok na vlečku. Do představení lze aktivně zapojit také diváky.Horseback archery, jízdní lukostřelba

Lukostřelba a výborná přiježděnost koně, tato atraktivní jezdecká disciplína je vždy zajímavým zpestřením pro Vaše akce. Horseback archery je dosti specifickým druhem lukostřelby. Kromě umění střelby z jezdeckého luku totiž vyžaduje i začnou obratnost v ovládání zvířete - aby střelec mohl za jízdy střílet, musí být schopen koně ovládat pouze pomocí nohou. Do ukázky lze aktivně zapojit také diváky.


Práce filmových koní

Atraktivní ukázka ve které se dozvíte jak je cvičen kůň pro herce, co všechno musí umět a jak to vypadá v praxi. Přesvědčíme Vás, že i koně umí hrát a co všechno se mohou naučit v rámci speciálního výcviku. Do ukázky jsou aktivně zapojeni také diváci. Ukázka je vhodná i do míst s nedostatkem prostoru.


Bájný pegas

Krása a elegance v podobě bájného pegase vás jistě okouzlí. Okřídlený bělouš statečně zahání na útěk temné síly zla. V ukázce jsou kromě vedení koně jen na opasku a prvků jako leváda a podobně obsaženy také všeliké pyroefekty a plivání ohně. Vše doplňuje stylová hudba.


Tajemný elf

Tanec s hořícími vějíři v podání tajemného elfa - mystycká hudba, zelený oheň - toto představení mělo premiéru na jezdecké show ve Francii!
Lze využít také přes den bez ohně nebo jako živý obraz elfa pro akce s fantasy nebo pohádkovou tématikou..


Práce na dlouhé otěži

Ukázka výcviku koně ze země, kde jsou otěže prodlouženy a jezdec jde za svým koněm, řídí ho tak bez používání nohou. Uvidíte prvky vyšší drezury - piaf, španělský krok, leváda, pesáda a mnohé další. Také jako pas-de-deux.


Doma Vaquera Garrocha

Ukázka typického španělského ježdění s dlouhou tyčí - garrochou, která se používala a do současné doby používá proti býku v aréně. Tento letmý pohled do jižní Evropy doprovází iberská hudba a španělské kostýmy.


Ohnivý květ

Kůň a oheň, zdánlivě neslučitelné.., spolu s podmanivou hudbou tvoří působivou show. Naše nejprodávanější a nejoblíbenější show! Obohaťte svůj noční program!


Westernová dáma v sedle

V dámském sedle se jezdilo i v časech osidlování divokého západu. Také dámy té doby měli své kratochvíle a zábavy, oproti baroku byly však poněkud rozdílné... Připomeneme Vám dámskou ikonu divokého západu Annie Oakley.


Indiánský kůň

O indiánech se všeobecně ví, že byli nejen skvělí jezdci, ale také “drezéři” koní. Jaké dovednosti měl takový indiánský kůň a, že se na něm dalo bezpečně jezdit i “nahoře bez”, to vše Vám předvedeme v této ukázce.


Cowboyské dovednosti

o vše musel ovládat správný cowboy? Především svého koně, ale mimo to také práci s lasem či honáckým bičem. Ve volných chvílích se cowboys předháněli kdo rychleji zajede barrelový dostih nebo slalom kolem tyčí.


 
 


Nabídka show s koňmi


Bájný pegas - souboj dobra a zla


Fantasy - fotografování s Kristýnou Znamenáčkovou aneb co chytneš v lese :-)