Johana Spáčilová

 
 

Dámské sedlo

Přejete si dámu v sedle na Vaši akci?
Klikněte na odkaz Show s koňmi


Chcete se stát alespoň na chvíli dámou v sedle?

Všem dámám, kterým učarovalo kouzlo dámského sedla nabízíme možnost vyzkoušení tohoto krásného jezdeckého odvětví v podobě seznamovací výukové hodiny.


V případě Vašeho dalšího zájmu také 10-ti hodinový kurz ve kterém se naučíte jak dámské sedlo správně nasedlat, jak udržet balanc, správné pobídky a mnoho dalšího.


Pro pokročilejší, kteří se nechtějí jen "vozit", ale mají touhu si pod dámské sedlo připravit vlastního koně, je připraven speciální program ve kterém se seznámíte především s problematikou správného nasvalení koně pomocí lonžování a práce ze země, projdete základní drezurní přípravou a vyzkoušíte si správné a pro koně korektní ježdění na našich zkušených koních. Ti ještě pokročilejší si mohou v rámci kurzu vyzkoušet v dámském sedle i složitější drezurní prvky.


Pomůžeme Vám také s výběrem vhodného kostýmu a vybavení nejen pro Vás, ale i vašeho koně. Na památku Vás vyfotografujeme v historickém kostýmu dle Vašeho výběru, případně také s dravcem na ruce.


Na závěr samotného kurzu absolventky obdrží památeční certifikát o jeho splnění, který je neoficiálně opravňuje používat titul "100% dáma" :-)


Hodina opravdu intenzivního výcviku stojí 700,- Kč a je v ní zahrnut také odborný výklad o historii a vývoji sedel a dámského jezdeckého oděvu. Vše se odehrává na ranči Black Riders

Objednávky na tel. čísle: 606 842 290

 
 Nabídka show s koňmi


Dámský tandem - dva krásní bělouši a elegance dámského sedla


Westernová dáma v sedle - ani divoký západ nepostrádal své "dámy"